jannesaran
17 بهمن 1401 - 10:29

۹۱ درصد مشترکین خانگی همدان زیر الگوی مصرف قرار دارند

همدان-مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: ۹۱ درصد مشترکین خانگی همدان زیر الگوی مصرف قرار دارند.

علی سهرابی بیدار در گفتگو با مهر، با بیان اینکه برای گذر موفق از پیک بار تابستان امسال با استفاده از طرح‌های تشویقی وزارت نیرو شاهد همراهی خوب مشترکین خانگی در استان بودیم، گفت: در این راستا ۵۸۵ هزار مشترک خانگی (معادل ۹۱ درصد کل مشترکین خانگی استان) زیر الگوی مصرف قرار داشتند و تعداد ۳۳۷ هزار مشترک خانگی مشمول پاداش صرفه جویی شدند که ۵۲ درصد کل مشترکین خانگی بود.

وی افزود: علاوه بر مشترکین خانگی سایر طرح‌های تشویقی برای تعرفه‌های صنعتی، کشاورزی و سایر مصارف را داشتیم که پاداش‌های آنان نیز در قبوض مصرفی اعمال شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان با بیان اینکه در حوزه پاسخگویی به درخواست‌های مشترکین توجه ویژه صورت گرفته و تمام درخواست‌ها از طریق اپلیکیشن «برق من» انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند پاسخ درخواست‌های خود را از طریق این اپلیکیشن یا سامانه ۱۲۱ در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند که در این راستا بستر ۲۴۰ خط ارتباطی فراهم شده است.

سهرابی بیدار با بیان اینکه در حال حاضر نیز با پیک بار زمستان مواجه هستیم، گفت: با توجه به بارش‌های خوب و سرمای مداوم و ماندگار در استان، خوشبختانه هیچ گونه خاموشی نداشته‌ایم که این نشان از رعایت، همدلی و همکاری عموم مردم استان در مدیریت مصرف انرژی و همچنین اقدامات تعمیرات شبکه‌ای خوب و به موقع و به هنگام نیروهای این شرکت بوده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1021898